FAIL (the browser should render some flash content, not this).
 

JET ANALİZ yeni gelen yüzyılla beraber önem kazanan ve hızla ilerleyip büyüme gösteren havacılık sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. JET ANALİZ sürekli iyileştirme ve gelişmelere açık olan havacılık sektörüne 2006 yılında proje üretimine başlamış ve Türkiye,de 10 sene gibi bir geçmişe sahip olan bu sektörde yerini kısa zamanda almıştır.Dünyadaki son teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek havacılık alanında öncü kuruluşlar arasında yer almaya kararlı olan JET ANALİZ, ülkemize 21.nci yüzyılda yeni oluşumlar sunmayı  hedeflemektedir.Türkiye de bir ilk olan JET ANALİZ Şirketi iki ortakla kurulmuş olup,ortaklarımız  havayollarında pilot olarak görev yaparak  sektöre hizmet vermekte hem de yenilikleri sürekli takip etmekte ve hayata geçirilmesinde öncü olmaktadır. JET ANALİZ uçak alım - satımı , havacılık şirket kurulumu, gerekli dokümanların hazırlanması, sivil havacılık işlemlerinin takibi, şirketi kurarak uçak ithalatı ile birlikte anahtar teslimi. Alınan uçağın ekip temini, uçak temsilciliği, havacılık projelendirmeleri havaalanı projelendirmesi ve işletimi ve uçak broker lığı  ana iş kollarında faaliyet göstermektedir.JET ANALİZ  özel uçak servisi ile kullanıcıya büyük bir serbestlik kazandırıyor. Tarifeli uçuşlara bağlı kalmadan, rezervasyon sorunu yaşamadan, yolcu salonlarında vakit kaybetmeden, rötar yapmadan dilediğiniz yere, dilediğiniz zamanda ulaşabilmenizi v.i.p servis ayrıcalıkları ile sağlıyor.JET ANALİZ havacılık Türkiye de kullanımdan ayrılan uçakları çeşitli sektörlere hizmet etmek amacı ile demonte hale getirip arzu edilen yere taşımacılığını ve tekrar montajını yaparak diğer sektörlerin hizmetine sunabilen ilgili ekibi hazır tek firmadır.Arzu edildiği takdirde uçak alımı, projelendirme, alınan uçağın sektörel analizi, uçağa pazar yaratma konusunda da uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

 

JET ANALİZ’ in başarısında şüphesiz en kritik rol oynayan “nitelikli insan kaynağımızın” benimsediği temel değerler;

Güvenilirlik

Şirket içi ve dışı tüm ilişkilerimizde dürüstlük önde gelen değerimizdir. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla, içinde bulunduğumuz toplum ve ilişkide olduğumuz tüm kuruluşlar ile dürüst ve etik işbirlikleri sergileriz. Müşteri bilgilerini, işimizi yaparken gizliliğini taahhüt ettiğimiz tüm bilgileri istisnasız korur, uzun dönemli ve kalıcı ilişkiler kurmayı sağlarız. Yapılması gereken işleri verilen sözlere uygun olarak, zamanında ve en doğru şekilde tamamlarız
Sahiplenme

İşin gereklerinin yerine getirilmesi,  korunması, geliştirilmesi konularında sorumluluklarımızı kabul ederiz ve Şirketin kaynaklarını özenli ve etkin kullanıp, her hareketimizi Şirketin başarısını göz önünde bulundurarak yaparız. Sadece işin doğru yapılması ile değil Şirketimize kattığı fayda doğrultusunda çalışmalarımızı yürütürüz
Başarıya Odaklı Değişim

Dışımızdaki dünyada gerçekleşen değişimleri takip edip uyum sağlamayı, değişmesi gereken alışkanlıklarımızdan kurtularak farklı anlayışlara açık olmayı ve mevcut sistemlerin ötesini görmeye çalışıp kendimizle birlikte çevremizi de değiştirerek gelecekte de var olmayı amaçlarız. İşini bilinçli yapan, çevresini sorgulayan, çözüm bulan, üstün performans gösteren ve hedefleri doğrultusunda inisiyatif kullanabilen kişiler ile çalışır, başarımızı onlarla paylaşırız.
Takım Ruhuyla Çalışmak

Takım çalışmasını benimser ve farklı fikirleri en iyiye ulaşma yolunda bir katma değer olarak görürüz. Bu anlayışı da Süreç Odaklı Yaklaşım çerçevesinde ve Şirket amaçları doğrultusunda yaygınlaştırıp geliştirmeye çalışırız. Takım olarak başarma hissini güçlendirerek, tecrübelerimizi paylaşır ve başarılı uygulamaları benimseriz.
Kendine ve Başkalarına Saygı

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımıza cinsiyet, dil, din, ırk, ve benzeri sebepleri kullanarak ayrımcılık yapmayız. İletişimimiz her koşulda açık ve saygılıdır. Birbirimize değer verir, dinleriz. Yapıcı ve farklı fikirlerin özgürce söylendiği ve değerlendirildiği bir güven ortamı oluşmasına özen gösteririz. Kendi eylem ve davranışlarımızın başkalarını da etkileyeceğini biliriz. Kişilerin kendi potansiyellerini ortaya koyma isteğine, farklı fikir ve görüşlere saygı gösteririz.
Sürekli Gelişme

Hızla gelişen teknoloji ve değişen pazar koşullarına kolaylıkla uyum sağlamak ve rekabette öne çıkmak için esnek olmamız gerektiğini biliriz. Esnekliğimiz sürekli gelişmeye dayanır.

Sürekli gelişmeyi sağlamak için öğrenmeyi sadece dış kaynaklardan gelecek hazır bilgi olarak görmeyip, bilgiyi çeşitli araçlar kullanarak kişisel araştırma ve çabayla farklı kaynaklardan elde etmek isteriz. Bu bilgiyi de yorumlayarak hizmetlerimizin verimliliğini, rekabet edebilirliğini artıracak şekilde geliştirir ve uygularız.

Yaratıcı Düşünme

Problemleri fark etmeyi, farklı düşünmeyi, çözüm geliştirmeyi ve mevcut bilgilerimizden yeni bilgiler üretmeye odaklanırız. Jetanaliz olarak varlığımızın özgünlüğünün yaratıcı düşünceden kaynaklandığına inanırız.

 

Toplam kalite anlayışını benimsemiş, hizmet kalitesiyle tanınan güvenilir bir marka olmak.

Uluslar arası  sektörde sektörel gelişimleri takip ederek sürekli ve gerçekçi gelişme yönünde teknolojinin tüm imkanlarını müşterilerine sunarak çalışmak.